label imprezy

Jesteśmy wydawnictwem które uwielbia spotykać się z graczami. Czy to na konwentach, testach, czy dedykowanych spotkaniach planszówkowych. Chętnie też jeździmy do domów kultury i innych miejsc organizując własne imprezy, na które każdy może przyjść i poznać niesamowity świat gier planszowych. Nigdy nie przepuścimy imprezie, więc jeśli tylko chcecie się z nami spotkać, dawajcie znać!

 

Nadchodzące imprezy:

22 kwietnia - Noc z planszówkami, Andrychów,
28-30 kwietnia - Pyrkon 2017, Poznań.


W Prima Aprilis na naszym planszowym szlaku odwiedziliśmy Wiejski Dom Kultury w Gierałtowiczkach. Jak zwykle gracze nas nie zawiedli i stawili się na kilka minut przed rozpoczęciem imprezy. Na początku na stolikach lądowały proste i szybkie tytuły by potem zostać zatępione bardziej zaawansowanymi tytułami. Niewątpliwym królem stolików była nasza gra "Pora na kameleona". Wszystkim, którzy nas odwiedzili bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej...

Na naszym planszowym szlaku kolejny postój. Tym razem w Zatorze. Dolina Karpia przywitała nas małą mrzawką, która na szczęście nie zniechęciła graczy. Przez pierwsze pół godziny sala Reginalnego Ośrodka Kultury świeciła pustmaki, by niespodziewanie wypełnić się po brzegi graczami w każdym wieku. Nasza obsługa goniła od jednego stolika do drugiego by tłumaczyć zasady i wyjaśniać sporne kwestie. A jak wiadomo ruch to zdrowie, więc po tej imprezie jestesmy bardzo zdrowi :)

Czytaj więcej...

Następny przystanek na naszym planszowym szlaku: Kalwaria Zebrzydowska. Frekwencja dopisała, gracze bardzo chętnie zmagali się z całym przywiezionym przez nas arsenałem gier planszowych! I następny turniej w Kameleony z 10 graczami! Stare Kino w Kalwarii Zebrzydowskiej wydawało się wręcz stworzone do tego typu imprez! Dużo miejsca, kwadratowe, masywne stoły i cała rzesz chętnych do gry! Jeżeli tylko się uda, to chętnie wpadniemy tam jeszcze raz.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny ruszamy z edukacyjną misją, tym razem do Wieprza. Frekwencja była doprawdy zaskakująca, w momencie otwarcia zapełniły się wszystkie stoliki! Po kilku godzinach grania odpaliliśmy turniej w "Porę na Kameleona", w którym zmierzyło się aż 16 graczy! W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci w wieku szkolnym, a my postaraliśmy się, żeby miały czym się zająć przez całe 8 godzin trwania naszego spotkania! Leśna Draka i Pora na Kameleona gościły na stołach praktycznie przez cały czas.

Czytaj więcej...

Pierwsza impreza z cyklu "Na planszowym szlaku" odbyła się w Wadowickim Centrum Kultury. Od samego rana proponowaliśmy tytuły i uczyliśmy w nie grać, niosąc kaganek oświaty i frajdę dla całej rzeszy nowych graczy. Impreza przyciągnęła głównie ludzi, który do tej pory styczność z planszówkami miała tylko za pośrednictwem Monopoly, chińczyka i Scrabble. Na miejscu przekonali się, że to hobby dużo bardziej rozbudowane i ciekawe niż wymienione tytuły. Dobrze być pionierem!

Czytaj więcej...

Targi gier planszowych w Essen. Miejsce do którego co roku przybywają tysiące graczy z całego świata. Prezentowaliśmy nasze gry na jednym dużym stoisku razem z innymi wydawcami z Polski. 100 metrowy gamesroom zawsze był pełny graczy. W tym roku prezentowaliśmy nasze trzy debiutanckie gry: Karczemne Opowieści, Leśną Drakę i Komisarza Wiktora. Premierę podczas targów miała też nasz gra Morpheus. Cztery dni planszówkowego szaleństwa, nowi gracze, nowe kontakty handlowe. Czym zaowocują tegoroczne targi? Śledźcie nas, aby się przekonać!

Czytaj więcej...